Ζαχαροπλάστης - θεση εργασίας στην Γαλλία

    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Προστέθηκε στα αγαπημένα
    Αίτηση
    Τύπος σύμβασης

    Σύμβαση ορισμένου χρόνου

    Τοποθεσία

    Θέρετρο στην Ελλάδα ή την Ευρώπη

    Πτυχίο
    Σχολή Ζαχαροπλαστικής
    Λεπτομέρειες
    Διαμονή /διατροφή/ έξοδα ταξιδιού
    Εμπειρία

    1-2 σαιζόν σε ξενοδοχεία

    Γλώσσα

    Αγγλικά ή γαλλικά - επίπεδο συννενόησης

    Τρόπος εργασίας :
    • Με τη δημιουργικότητά σας και τις τεχνικές σας ,προσφέρετε γευστικές εκπλήξεις στους πελάτες
    • Με την προσοχή σας, ακολουθείτε κατά γράμμα τους κανόνες υγιεινής και ασφαλείας
    • Με την ευγένεια σας δημιουργείτε όμορφα συναισθήματα στους πελάτες μας
    Περιγραφή θέσης :
    • Προετοιμάζετε γλυκά διεθνούς κουζίνας
    • Ετοιμάζετε και ανεφοδιάζετε τους μπουφέδες
    • Παρουσιάζετε ή σερβίρετε τα πιάτα στους πελάτες
    • Τηρείτε τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
    *Μέχρι σήμερα, και με δεδομένα τα κυβερνητικά μέτρα που έχουν επιβληθεί από διάφορες χώρες, η πρόσβαση στα resort Club Med και η εργασία ως  GO/GE είναι δυνατή υπό την προϋπόθεση προσκόμισης υγειονομικού πιστοποιητικού Covid ή πλήρους χρονοδιαγράμματος εμβολιασμού. Συνεπώς, η Club Med θα πραγματοποιήσει τους απαραίτητους ελέγχους. Το κόστος των test που θα πραγματοποιηθούν θα επιβαρύνει τους GE / GO.

    Μας μιλούνγια το επάγγελμα τους

    Farid
    Pastry Chef, for several years

    Ελάτε στην ομάδα μας Κουζίνα

    Ως εργαζόμενος Κουζίνας του Club Med, δημιουργείτε πιάτα και μπουφέδες που συνδυάζουν την ποιότητα και την φρεσκάδα σε μεγάλες ποσότητες με :

    • Πάνω από 3.000 κουβέρ κατά μέσο όρο κάθε μέρα
    • Πάνω από 1.000 διεθνείς συνταγές (εθνικές κουζίνες, τοπικές σπεσιαλιτέ και γαστρονομικά πιάτα)
    • Εύρος και ποικιλία στις υπηρεσίες που προσφέρουμε στους πελάτες: μπουφές, σερβίρισμα, show cooking, γκουρμέ σνακ, εκδηλώσεις…
    • Συνεργασία άνω των 15 ετών με το Ινστιτούτο Paul Bocuse
    • Το Ινστιτούτο Γεύσης του Club Med θα σας συνοδεύσει στην εξέλιξη σας

    Πως είναι η καθημερινότητα σε ένα Resort Club Med

    • You can go and discover our Resorts established in the most beautiful parts of the world
    • You'll experience unique life moments with the guests and/or your G.O and G.E colleagues, with whom you’ll forge bonds for life
    • You'll have the opportunity to learn and develop with the seasons, discovering new jobs and new services
    • You'll belong to multi-cultural teams, which share the values of being kind and open-minded.

    My CareerΦανταστείτε τη μελλοντική σας καριέρα

    My Career

    Οραματιστείτε τις δυνατότητες εξέλιξης της καριέρας σας στο Club Med, κάνοντας μερικά κλικ στο Mycareer.

    Δείτε την τοποθεσία
    Κλείσιμο
      Κλείσιμο
      Ρυθμίσεις ενημέρωσης

      Διαλέξτε με ποιόν τρόπο επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από το Club Med Jobs.

      Συμβουλευτείτε τις νομικές πληροφορίες
      Thank you! Your submission has been received!
      Oops! Something went wrong while submitting the form.