Υποδοχη εστιατοριου - Hostess (resort Gregolimano)

    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Προστέθηκε στα αγαπημένα
    Αίτηση
    Τύπος σύμβασης

    Σύμβαση ορισμένου χρόνου

    Τοποθεσία

    Θέρετρο στην Ελλάδα ή την Ευρώπη

    Πτυχίο
    Πτυχίο Ξενοδοχειακής Σχολής επιθυμητό
    Λεπτομέρειες
    Διαμονή/ διατροφή
    Εμπειρία

    Εμπειρία σε εστιατόρια ή ξενοδοχεία

    Γλώσσα

    Γαλλικα και αγγλικα

    Τρόπος Εργασίας:
    • Με την κοινωνικότητά σας, διαμορφώνετε με τους πελάτες μια σχέση εμπιστοσύνης
    • Με την αποτελεσματικότητά σας, έχετε συναίσθηση των προτεραιοτήτων και περιορίζετε τους χρόνους αναμονής
    • Με την προσοχή που δείχνετε, προσφέρετε εξατομικευμένες υπηρεσίες σε κάθε πελάτη
    Περιγραφή θέσης:
    • Υποδέχεσθε τους πελάτες στο εστιατόριο  με επαγγελματισμό και φιλική διάθεση και ανταπόκριστε άμεσα στο αίτημα τους.
    • Προτείνετε τραπέζι στους πελάτες σύμφωνα με τις ανάγκες και τις επιθυμίες τους
    • Φροντίζετε για τον καταμερισμό των τραπεζίων σύμφωνα με τον αριθμό των πελατών στο εστιατόριο, τη χωρητικότητα του εστιατορίου και τις οδηγίες των υπευθύνων.
    • Ακούτε με υπομονή τα σχόλια των πελατών, προσφέρετε λύσεις στο βαθμό των μέσων που διαθέτετε και μεταφέρετε τις πληροφορίες στην υπεύθυνο που μπορεί να ρυθμίσει την κατάσταση.

    Αναλαμβάνοντας τη θέση του G.O  Hostess Εστιατορίου, θα έχετε πρόσβαση στις υποδομές και τις διάφορες δραστηριότητες που προσφέρει το Club Med. Και αν πραγματικά αγαπάτε αυτό που κάνετε, θα μπορέσετε να εξελιχθείτε, να αναδείξετε το ταλέντο σας και να διασκεδάσετε!
    Tι περιμένετε λοιπόν για να ετοιμάσετε τις βαλίτσες σας;

    Μας μιλούνγια το επάγγελμα τους

    Hospitality & Catering G.E
    Charles, Zineb & Kevin
    Pierre
    Υπεύθυνος Εστιατορίου, εδώ και 2 χρόνια

    Ελάτε στην ομάδα μας Εστιατόριο και μπαρ

    Το Εστιατόριο και το Μπαρ αποτελούν χώρους απόλαυσης για τους πελάτες μας, όπου μπορούμε να τους προσφέρουμε πραγματικές στιγμές χαράς όλη την ημέρα. Δουλευοντας στην ομάδα Εστιατορίου και Μπαρ του Club Med, θα εργαστείτε σε ένα περιβάλλον με :

    • Υπηρεσίες για πάνω από 1.000 κουβέρ ημερησίως (μπουφές και σερβίρισμα) για το Εστιατόριο
    • Πολλές αίθουσες Εστιατορίων & Μπαρ σε διαφορετικό ύφος (γκουρμέ μπαρ, beach lounge, κάβα γευσιγνωσίας κτλ.) ανάλογα με το ξενοδοχείο που εργάσζεστε
    • Τα τμήματα αποτελούνται απο 10 ως και 50 εργαζόμενους
    • Συνεργασία με τα άλλα τμήματα του ξενοδοχείου κατά τη διάρκεια των οργανωμένων εκδηλώσεων

    Πως είναι η καθημερινότητα σε ένα Resort Club Med

    • You can go and discover our Resorts established in the most beautiful parts of the world
    • You'll experience unique life moments with the guests and/or your G.O and G.E colleagues, with whom you’ll forge bonds for life
    • You'll have the opportunity to learn and develop with the seasons, discovering new jobs and new services
    • You'll belong to multi-cultural teams, which share the values of being kind and open-minded.

    My CareerΦανταστείτε τη μελλοντική σας καριέρα

    My Career

    Οραματιστείτε τις δυνατότητες εξέλιξης της καριέρας σας στο Club Med, κάνοντας μερικά κλικ στο Mycareer.

    Δείτε την τοποθεσία
    Κλείσιμο
      Κλείσιμο
      Ρυθμίσεις ενημέρωσης

      Διαλέξτε με ποιόν τρόπο επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από το Club Med Jobs.

      Συμβουλευτείτε τις νομικές πληροφορίες
      Thank you! Your submission has been received!
      Oops! Something went wrong while submitting the form.