Ψυχαγωγός παιδιών -Resort Gregolimano στην Εύβοια

    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Προστέθηκε στα αγαπημένα
    Αίτηση
    Τύπος σύμβασης

    Σύμβαση ορισμένου χρόνου

    Τοποθεσία

    Θέρετρο στην Ελλάδα ή την Ευρώπη

    Πτυχίο
    Απόφοιτος ή φοιτητής παιδαγωγικών Σχολών
    Λεπτομέρειες
    Διαμονή/ Διατροφή
    Εμπειρία

    Προυπηρεσία σε παιδικούς σταθμούς, κατασκηνώσεις ή παιδότοπους επιθυμητή

    Γλώσσα

    Γαλλικά / αριστο επίπεδο

    Ο διεθνής ξενοδοχειακός όμιλος CLUB MED, αναζητά για την  ξενοδοχειακή του μονάδα  GREGOLIMANO, στην Λιχάδα Ευβοίας, για την καλοκαιρινή σαιζόν 2022   :

                                                                                 ΨΥΧΑΓΩΓΟΥΣ ΠΑΙΔΙΩΝ
    Εάν :
    -Μιλάτε πολύ καλά γαλλικά
    -Έχετε εργασθεί ως ψυχαγωγός παιδιών σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες ή παιδότοπους ή ως ομαδάρχης σε κατασκηνώσεις.

    Στο Club Med :
    -Θα έχετε τη δυνατότητα να εξελιχθείτε επαγγελματικά και να εργασθείτε σε διάφορες χώρες
    -Θα ζήσετε μια μοναδική επαγγελματική εμπειρία που θα σας εμπλουτίσει σε επαγγελματικό και προσωπικό επίπεδο.
    -Θα αναπτύξετε τα ταλέντα και τις δεξιότητες σας μέσα σε ένα υψηλής ποιότητας πολυπολιτισμικό περιβάλλον.

    Περιγραφή θέσης:
    -Υποδέχεστε, και αναλαμβάνετε να ψυχαγωγήσετε με ασφάλεια παιδιά από 4 ως 17 ετών
    -Συνοδεύετε και πλαισιώνετε τα παιδιά στις αθλητικές και δημιουργικές δραστηριότητες
    -Οργανώνετε και εμψυχώνετε ατελιέ για παιχνίδια ή εκδηλώσεις
    -Εγγυάστε την ασφάλεια των παιδιών στο πλαίσιο των υποδομών του Mini Club και σε όλες τους τις μετακινήσεις τους εντός του ξενοδοχείου

    Παρέχουμε :
    -Διαμονή, πλήρη διατροφή καθώς και άλλα πλεονεκτήματα που συνδέονται με τη δραστηριότητα του Ομίλου
    -Προοπτική εργασίας σε ξενοδοχειακές μονάδες του εξωτερικού μετά την καλοκαιρινή σαιζόν.
    -Επαγγελματική εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση

    Μας μιλούν για το επάγγελμα τους

    Sandro
    Mini Club Supervisor

    Ελάτε στην ομάδα μας Τμήμα Mini Club

    Σαν εργαζόμενος του Mini Club, εργάζεστε σε ένα μοναδικό περιβάλλον όπου θα συμβάλλετε στην χαρά των νεαρών μας πελατών. Σκοπός θα είναι να προσφέρετε χαρά στα παιδιά, μέσα από τη δημιουργικότητα σας :

    • Θα προτείνετε αξέχαστες δραστηριότητες γύρω από τα σπορ, τη δημιουργία, την έκφραση και το παιχνίδι
    • Θα εργάζεστε σε περιβάλλον προσαρμοσμένο σε 3 ηλικιακές ομάδες (4-5 ετών, 6-7 ετών και 8-10 ετών)
    • Θα δημιουργήσετε νέα ενδιαφέροντα για τα παιδιά και τους γονείς τους

    Πως είναι η καθημερινότητα σε ένα Resort Club Med

    • You can go and discover our Resorts established in the most beautiful parts of the world
    • You'll experience unique life moments with the guests and/or your G.O and G.E colleagues, with whom you’ll forge bonds for life
    • You'll have the opportunity to learn and develop with the seasons, discovering new jobs and new services
    • You'll belong to multi-cultural teams, which share the values of being kind and open-minded.

    My CareerΦανταστείτε τη μελλοντική σας καριέρα

    My Career

    Οραματιστείτε τις δυνατότητες εξέλιξης της καριέρας σας στο Club Med, κάνοντας μερικά κλικ στο Mycareer.

    Δείτε την τοποθεσία
    Κλείσιμο
      Κλείσιμο
      Ρυθμίσεις ενημέρωσης

      Διαλέξτε με ποιόν τρόπο επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από το Club Med Jobs.

      Συμβουλευτείτε τις νομικές πληροφορίες
      Thank you! Your submission has been received!
      Oops! Something went wrong while submitting the form.