Πωλητής / Πωλητήρια Μπουτίκ -Resort Gregolimano στην Εύβοια

    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Προστέθηκε στα αγαπημένα
    Αίτηση
    Τύπος σύμβασης

    Εποχιακή σύμβαση ορισμένου χρόνου από 3 έως 8 μήνες

    Τοποθεσία

    Θέρετρο στην Ελλάδα ή την Ευρώπη

    Λεπτομέρειες
    Διαμονή /διατροφή
    Εμπειρία

    1 χρόνος ως πωλητής σε κατάστημα ρούχων / αξεσουαρ

    Γλώσσα

    Γαλλικα και αγγλικα

    Ο διεθνής ξενοδοχειακός όμιλος CLUB MED, αναζητά για την  ξενοδοχειακή του μονάδα  GREGOLIMANO, στην Λιχάδα Ευβοίας, για την καλοκαιρινή σαιζόν 2022 :

                                                                                 ΠΩΛΗΤΗ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ
                               για την μπουτίκ  ρούχων και αξεσουάρ που βρίσκεται μέσα στην ξενοδοχειακή μονάδα

    Περιγραφή θέσης:
    -Υποδέχεστε τους πελάτες, προσδιορίζετε τις αγοραστικές τους ανάγκες του και τους προτείνετε διαφορετικά προϊόντα
    -Διασφαλίζετε τη λειτουργία  της μπουτίκ (εφοδιασμό και τακτοποίηση) τηρώντας τους κανόνες και τα πρότυπα του Club Med
    -Οργανώνετε εκδηλώσεις για την προώθηση των προϊόντων σε συνεργασία με τα άλλα τμήματα (τμήμα σπορ, τμήμα εκδηλώσεων…)
    -Εγγυάστε την τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας του Club Med

    Εάν :
    -Eχετε εμπειρία ως πωλητής σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων
    -Μιλάτε πολύ καλά  γαλλικά
    -Έχετε επιθυμία για επιτυχία, και όρεξη για επαγγελματική εξέλιξη

    Στο Club Med :
    -Θα ζήσετε μια μοναδική επαγγελματική εμπειρία  που θα σας εμπλουτίσει  σε επαγγελματικό και προσωπικό επίπεδο.
    -Θα έχετε τη δυνατότητα  να εξελιχθείτε επαγγελματικά και να εργασθείτε σε διάφορες χώρες
    -Θα μπορέσετε  να αναπτύξετε  το πάθος για το επάγγελμά σας,  να αξιοποιήσετε πλήρως τις δυνατότητές σας και να ανακαλύψετε  τα ταλέντα σας.

    Παρέχουμε :
    -Διαμονή, πλήρη διατροφή καθώς και άλλα πλεονεκτήματα που συνδέονται με τη δραστηριότητα του Ομίλου
    -Επαγγελματική εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
    -Προοπτική εργασίας σε ξενοδοχειακές μονάδες του εξωτερικού μετά την καλοκαιρινή σαιζόν.

    Μας μιλούν για το επάγγελμα τους

    Aurélia
    Υπεύθυνη Μπουτίκ

    Ελάτε στην ομάδα μας Τμήμα Πωλήσεων Μπουτίκ

    Ως εργαζόμενος στην μπουτικ που βρίσκεται μέσα σε όλα τα ξενοδοχεία μας, μαθαίνεται νέες τεχνικές πωλήσεων και προσφέρετε στους πελάτες μας (G.M) μας μια ποιοτική και εξατομικευμένη εξυπηρέτηση :

    • Περίπου 1.500 κωδικοί ανά κατάστημα, μεταξύ των οποίων εταιρείες ποιότητας και διεθνούς κύρους (Lacoste, Rossignol κτλ.)
    • Μια πρωτότυπη, ιστορική collection « Club Med », διαθέσιμη μόνο μέσα στα ξενοδοχεία μας

    Πως είναι η καθημερινότητα σε ένα Resort Club Med

    • You can go and discover our Resorts established in the most beautiful parts of the world
    • You'll experience unique life moments with the guests and/or your G.O and G.E colleagues, with whom you’ll forge bonds for life
    • You'll have the opportunity to learn and develop with the seasons, discovering new jobs and new services
    • You'll belong to multi-cultural teams, which share the values of being kind and open-minded.

    My CareerΦανταστείτε τη μελλοντική σας καριέρα

    My Career

    Οραματιστείτε τις δυνατότητες εξέλιξης της καριέρας σας στο Club Med, κάνοντας μερικά κλικ στο Mycareer.

    Δείτε την τοποθεσία
    Κλείσιμο
      Κλείσιμο
      Ρυθμίσεις ενημέρωσης

      Διαλέξτε με ποιόν τρόπο επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από το Club Med Jobs.

      Συμβουλευτείτε τις νομικές πληροφορίες
      Thank you! Your submission has been received!
      Oops! Something went wrong while submitting the form.