Maitre de chalet - θέση εργασίας στην Γαλλία

    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Προστέθηκε στα αγαπημένα
    Αίτηση
    Τύπος σύμβασης

    Εποχιακή σύμβαση ορισμένου χρόνου από 3 έως 8 μήνες

    Τοποθεσία

    Θέρετρο στην Ελλάδα ή την Ευρώπη

    Πτυχίο
    Πτυχίο Ξενοδοχειακών Επαγγελμάτων επιθυμητό
    Λεπτομέρειες
    Διαμονή/ Διατροφή/ Εξοδα ταξιδιού
    Εμπειρία

    Προυπηρεσία στο housekeeping & service

    Γλώσσα

    Αγγλικα ή γαλλικα σε άριστο επίπεδο

    •  H Υποδοχή και η ξενάγηση του πελάτη στο σαλέ.
    •  Ο καθαρισμός, η τακτοποίηση, η διακόσμηση του σαλέ.
    •  Το room service.
    •  H εξατομικευμένη εξυπηρέτηση και η ποιοτική συμπεριφορά προς τους πελάτες.

    αποτελούν τα καθήκοντα ενός maitre de chalet.

    Εάν:

    •  Έχετε προϋπηρεσία στο housekeeping ή/και στο sevice .
    •  Μιλάτε καλά Αγγλικά ή/και Γαλλικά.
    •  Γνωρίζετε τις εργασίες τακτοποίησης και καθαριότητας που διασφαλίζουν την ποιοτική εικόνα των δωματίων ενός ξενοδοχείου.
    •  Επιθυμείτε να εκπαιδευτείτε και να αποκτήσετε προϋπηρεσία σε ένα επάγγελμα περιζήτητο στους χειμερινούς προορισμούς του εξωτερικού.

    Στο Club Med :

    •  Θα αξιοποιήσετε τις γνώσεις σας και θα εκπαιδευτείτε στις τεχνικές και τα προϊόντα που χρησιμοποιούμε.
    •  Θα εργαστείτε μέσα σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον με μοναδική ατμόσφαιρα.
    •  Θα συνεργαστείτε με υπέροχους ανθρώπους και θα εξελιχθείτε σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο.
    •  Θα αντιμετωπίσετε νέες προκλήσεις και θα νιώσετε την ικανοποίηση ότι ξεχωρίζετε!

    *Μέχρι σήμερα, και με δεδομένα τα κυβερνητικά μέτρα που έχουν επιβληθεί από διάφορες χώρες, η πρόσβαση στα resort Club Med και η εργασία ως  GO/GE είναι δυνατή υπό την προϋπόθεση προσκόμισης υγειονομικού πιστοποιητικού Covid ή πλήρους χρονοδιαγράμματος εμβολιασμού. Συνεπώς, η Club Med θα πραγματοποιήσει τους απαραίτητους ελέγχους. Το κόστος των test που θα πραγματοποιηθούν θα επιβαρύνει τους GE / GO.

    Μας μιλούνγια το επάγγελμα τους

    Junior, Claire & Evy
    G.O Exclusive Collection

    Ελάτε στην ομάδα μας Τμήμα Οροφοκομίας

    Ως εργαζόμενος στο τμήμα οροφοκομίας του Club Med, θα είστε υπεύθυνος για την διασφάλιση της ποιότητας της διαμονής των G.M μας με :

    • Παροχές σε ξενοδοχεία υψηλού επιπέδου, κατηγορίας 3 ή 5 τριαινών, με 3 τύπους δωματίων: premium / ανώτερα, deluxe, σουίτες, δωμάτια exclusive collection.
    • Εξατομικευμένη εξυπηρέτηση που δημιουργεί μια οικεία ατμόσφαιρα στους πελάτες μας
    • Ένα περιβάλλον που προσφέρει προοπτικές εξέλιξης , με πολλά επαγγέλματα, όπως καθαριότητα δωματίων, υπεύθυνος ορόφου, υπεύθυνος πλυντηρίων, εργαζόμενοςγενικών καθήκοντων, κτλ.

    Πως είναι η καθημερινότητα σε ένα Resort Club Med

    • You can go and discover our Resorts established in the most beautiful parts of the world
    • You'll experience unique life moments with the guests and/or your G.O and G.E colleagues, with whom you’ll forge bonds for life
    • You'll have the opportunity to learn and develop with the seasons, discovering new jobs and new services
    • You'll belong to multi-cultural teams, which share the values of being kind and open-minded.

    My CareerΦανταστείτε τη μελλοντική σας καριέρα

    My Career

    Οραματιστείτε τις δυνατότητες εξέλιξης της καριέρας σας στο Club Med, κάνοντας μερικά κλικ στο Mycareer.

    Δείτε την τοποθεσία
    Κλείσιμο
      Κλείσιμο
      Ρυθμίσεις ενημέρωσης

      Διαλέξτε με ποιόν τρόπο επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από το Club Med Jobs.

      Συμβουλευτείτε τις νομικές πληροφορίες
      Thank you! Your submission has been received!
      Oops! Something went wrong while submitting the form.