Εκπαιδευτης θαλασσιου σκι (resort gregolimano)

    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Προστέθηκε στα αγαπημένα
    Αίτηση
    Τύπος σύμβασης

    Σύμβαση ορισμένου χρόνου

    Τοποθεσία

    Θέρετρο στην Ελλάδα ή την Ευρώπη

    Πτυχίο
    Αδεια εκπαιδευτή θαλάσσιου σκι
    Λεπτομέρειες
    Παρέχονται διαμονή και διατροφή
    Εμπειρία

    Αντιστοιχη προυπηρεσια επιθυμητή

    Γλώσσα

    Γαλλικα και αγγλικα

    Τρόπος εργασίας:
    • Μαθαίνετε στους πελάτες τεχνικές και τους κανόνες ασφαλείας , είτε είναι αρχάριοι είτε έχουν εμπειρία
    • Φροντίζετε για τη σωστή διεξαγωγή της θαλάσσιας δραστηριότητας
    • Δίνετε την ευκαιρία στους πελάτες μας να ανακαλύψουν, να προοδεύσουν και να προκαλούν τον εαυτό τους!
    Περιγραφή θέσης:
    • Διδάσκετε θαλάσσιο σκι, σε επίπεδο αρχάριων αλλά και προχωρημένων
    • Διασφαλίζετε την ασφάλεια ενηλίκων και παιδιών
    • Πλαισιώνετε ιδιαίτερα μαθήματα θαλάσσιου σκι
    • Διασφαλίζετε την προώθηση της δραστηριότητάς σας
    • Διασφαλίζετε την ποιότητα της σχέσης σας με τους πελάτες, στο πνεύμα και στην κουλτούρα του Club Med
    • Φροντίζετε την ποιότητα των παροχών, την τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφαλείας του Club Med

    Σαν G.O Eκπαιδευτης/ανιματερ θαλασσιου σκι , επωφελείστε από τις υποδομές και τις δραστηριότητες που προσφέρει το Club Med. Κι αν έχετε τη διάθεση, μπορείτε ακόμα και ν’ανεβείτε στη σκηνή για να δείξετε το ταλέντο σας! Τι περιμένετε; Ετοιμάστε βαλίτσες!

    Μας μιλούνγια το επάγγελμα τους

    Alex
    Υπευθυνος Σπορ
    Juan Carlos & Flaviano
    G.O Sailing Instructors

    Ελάτε στην ομάδα μας Θαλάσσια σπορ

    Σαν εργαζόμενος της ομάδας Θαλάσσιων Σπορ του Club Med, μοιράζεστε με τους πελάτες την αγάπη σας για το σπορ που εξασκείτεσε ένα περιβάλλον που προσφέρει:

    • Προτείνουμε στους πελάτες μας πάνω από 15 αθλητικές δραστηριότητες κατά μέσο όρο, ανά ξενοδοχείο .
    • Πολλές θαλάσσιες δραστηριότητες, όπως θαλάσσιο σκι, ιστιοσανίδα, ιστιοπλοΐα και πολλά ακόμα σπορ.
    • Εξοπλισμό ποιότητας και συνεργασία με εταιρείες που αποτελούν σημείο αναφοράς στους κλάδους τους (Neil Pryde, Bic Marine, Jp Australia….)
    • Εκπαίδευση για όλα τα επίπεδα: για αρχάριους και προχωρημένους.
    • Οι εργαζόμενοι μας είναι πιστοποιημένοι επαγγελματίες και οι πελάτες μας λατρευουν τα θαλάσσια σπορ

    Πως είναι η καθημερινότητα σε ένα Resort Club Med

    • You can go and discover our Resorts established in the most beautiful parts of the world
    • You'll experience unique life moments with the guests and/or your G.O and G.E colleagues, with whom you’ll forge bonds for life
    • You'll have the opportunity to learn and develop with the seasons, discovering new jobs and new services
    • You'll belong to multi-cultural teams, which share the values of being kind and open-minded.

    My CareerΦανταστείτε τη μελλοντική σας καριέρα

    My Career

    Οραματιστείτε τις δυνατότητες εξέλιξης της καριέρας σας στο Club Med, κάνοντας μερικά κλικ στο Mycareer.

    Δείτε την τοποθεσία
    Κλείσιμο
      Κλείσιμο
      Ρυθμίσεις ενημέρωσης

      Διαλέξτε με ποιόν τρόπο επιθυμείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από το Club Med Jobs.

      Συμβουλευτείτε τις νομικές πληροφορίες
      Thank you! Your submission has been received!
      Oops! Something went wrong while submitting the form.